Panaflo FBP-08B24L DC Brushless Cooling Fan – 24 VDC, 0.09 A, 3″ Axial Fan
Model: FBP-08B24L
Type: DC Axial Cooling Fan
Motor Type: Brushless DC
Voltage: 24 V DC
Current: 0.09 A
Fan Size: 3″ (≈80 × 80 mm)